Skip to main content
TEL.: +421 905 735 376
MAIL: branislav.benedek@gmail.com

Priemyselné riešenia

Priemyselné sekcionálne brány

Oceľové brány K2 IM účinne zabezpečujú každú firemnú budovu. Charakterizujú sa trvanlivosťou, vysokou kvalitou a odolnosťou na najobťažnejšie vonkajšie podmienky. Z ohľadu na štylistiku sa je používa v moderných objektoch. Panely majú hladkú faktúru a unikátny vzor pretlačenia tzv. mikroprofilovanie.

Priemyselné rolovacie brány

Pancier zateplenej rolovacej brány R1 SDP je vyrobený z oceľových profilov o výške9,5 cm.Je vyplnený tepelným izolátorom v podobe polyuretánovej peny. Izolačné vlastnosti sú taktiež zosilnené systémom tesnenia horného (tesnenie nad prahom), bočného(tesnenie vlasové) a dolného tesnenie dolnej lišty). Brána R1 SDP sa obsluhuje pomocou pohodlnej riadiacej centrály. Brány vyrábame vo farbe pozinkovanej oceli alebo v lakovanej verzii podľa farby vybranej z palety RAL.

Rýchlobežné brány

Elastické rýchlobežné brány

Tieto brány sú ideálnou voľbou do interiérov s vyššou frekvenciou pohybu. Svoje uplatnenie preto nachádzajú v supermarketoch, predajných halách, alebo výrobných prevádzkach, kde je požiadavka na menšie montážne rozmery bezporuchovosť a jednoduchosť.

Rolovacie mreže

Rolovacie mreže sú vhodným zabezpečením výloh, vstupov do predajní, skladových priestorov atď. Veľké využitie majú v nákupných centrách. Máme vlastní know-how a vďaka tomu ponúkame bezkonkurenčné ceny a individuálny prístup. Naše mreže sú oceľové a už v základnom prevedení obsahujú motor.

PVC lamelové clony

PVC lamelové clony predstavujú dynamické uzatvorenie bránových otvorov. Uzatvoria otvor, ale nezamedzujú ľahkému prechodu, tým pádom riešia problémy stále otvorených brán. Priesvitné závesy umožnia plynulý prejazd pre osoby, paleťáky, vysokozdvižné vozíky, osobné alebo nákladné autá.

ALU produkty

Hliníkové stolárstvo je riešenie s výnimočnou odolnosťou a dlhoročnou trvanlivosťou. Ľahké konštrukcie s nestretávanou elasticitou profilov stále častejšie pozitívne hodnotia architekti a investori. V našej kompletnej ponuke sa nachádzajú konštrukcie rôzneho druhu: okná, vonkajšie a vnútorné vitríny, vnútorné a vchodové dvere, predsiene, priečky, boxy,skrinky, a taktiež plné fasády budov. Sortiment obsahuje taktiež dverné a okenné systemy bez tepelnej priečky (tzv. „chladný hliník" ) a s tepelným jadrom (tzv. „teplý" hliník), a taktiež fasádové systémy. Dole sa nachádzajú podrobnosti ponuky.

Závory, zábrany, turnikety a parkovacie systémy

Cestné zábrany sa používajú na chránenie vstupov do priemyselných dvorov, platených aj firemných parkovísk a nenie vyhradených parkovacích miest v uliciach, na súkromných parkoviskách a pri administratívnych budovách.

3D NÁVRHY - Projektové štúdio

Vytvorte a vytlačte si vlastný návrh rýchlo a jednoducho. Pre vytvorenie návrhu kliknite na VSTUP.